INTELLIAS
У ХАРКОВІ
Ми поруч, тож варто познайомитися ближче. Усе про компанію, її цінності, відкриті вакансії та актуальні події для саморозвитку
Зустрічайте Intellias у Харкові! Intellias — це цікаві й інноваційні проєкти, робота з лідерами індустрій, представництва у всьому світі, 8 розробницьких центрів, понад 300 відкритих вакансій та 2500+ сеньйорних спеціалістів.

Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. На початку 2022 року Intellias вдруге отримав звання найкращого IT роботодавця від Forbes Україна, підтвердивши нагороду, отриману торік. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від EY та MC.Today. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».
20
років досвіду
200+
спеціалістів у Харкові
75
міжнародних клієнтів
Технології
Ми працюємо з найновішими та популярними технологічними стеками.
Ось деякі з них:
QA
Харківський офіс
Кожний офіс Intellias створений для комфортної роботи наших спеціалістів. Поруч із харківським офісом ви знайдете все, чого забажаєте, — від фітнес-центрів до дитячих садочків.
Для нас важлива увага до особистості, а не так-треба-процесів. Ми працюємо в атмосфері поваги та підтримки, щоб разом досягати максимуму. Ми підтримуємо культуру відкритості й турботи, спроб і результатів.
Ми поширюємо байк-френдлі й екомобіліті-культуру. Крутимо педалі на велопробігах, у змаганнях і просто містом. Ми дбаємо про власне здоров’я та здоров’я нашої планети — дотримуємось екологічності приміщень та зменшуємо кількість відходів.
Робочі години — це валюта, яку ви витрачаєте за власними потребами. Можна поставити день на паузу одним кліком, вирішити особисті питання й повернутися до роботи. Наші успіхи визначаються не витраченим часом, а результатами.
По-людськи
Екомобільність
Ви керуєте своїм часом
Розумний комфорт 
У просторому офісі Intellias міста вистачить на всіх! Вісім мітінг-румів, система бронювання столів, зони для відпочинку – ми маємо все для вашого комфорту.
Люди, а не процеси
Наші процеси продумані й водночас не залізобетонні. Ми їх постійно вдосконалюємо, щоб вони ставали зручними й орієнтованими на позитивний досвід колег.
Досвідчені інженери
60% нашої команди — інженери рівня Senior і вище. Ми програмуємо різними мовами, маємо потужну експертизу та перебуваємо на одній хвилі, де нікому не треба пояснювати, що таке SOLID і TDD.
Наші цінності
Вакансії
Бажаєте стати частиною нашої команди? Обирайте вакансію собі до вподоби та приєднуйтесь до нас.
Ти можеш – ми навчаємо. Злітаємо!
Contacts
hrmarketing@intellias.com
Serbia
Novi Sad
Poland
Krakow
Ukraine
Lviv
Kyiv
Odesa
Dnipro
Kharkiv
Ivano-Frankivsk